Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Level 5
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS, Nintendo DS Lite

Brak

Wymagania sprzętowe - Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky

Nintendo DS
Opis - Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky

Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky to zgodnie z nazwą dziewiąta odśłona popualrnej serii japońskich gier fabularnych. Niestety, nie ukazała się wersja Dragon Quest IX na PC, nie ma także Dragon Quest na PS2 ani PS3, a jedyną konsolą, na jakiej możesz pograć w Dragon Quest IX jest Nintendo.


Gra Dragon Quest IX przenosi nas do niesamowitego świata fantazji, gdzie prócz ludzi mieszkają anioły. Szukają one boskich owoców, aby ponownie powrócić do raju. Podczas gry w Dragon Quest IX sterujemy właśnie takim aniołem. Niestety, nie jest możliwy download wersji demo Dragon Quest IX, dzięki której poznałbyś bezpośrednio rozgrywkę. Musi wystarczyć Ci poniższy opis tego tytułu.


Warto zauważyć, że mamy tu duży nacisk na rozgrywkę Dragon Quest online. W trybie kooperacji może brać udział czterech graczy, jeśli jednak nie jesteśmy w stanie zebrać odpowiedniej liczby przyjaciół, zastąpią ich postaci sterowane przez Sztuczną Inteligencję. Mamy sporo opcji customizacji awatara – od ubioru po kształt ciała. A gdy już postaci są gotowe, ruszamy wykonywać misje, walczyć z potworami i zbierać przedmioty.
Lokacje w świecie gry wykonane są w cieszący oko sposób -  a jeszcze lepiej wypadają modele postaci, co zobaczysz na grafikach przy tym opisie gry. Jeśli chcesz, pobierz obrazki Dragon Quest 9 Defenders of the Starry Sky za darmo.  Niestety, download innych materiałów Dragon Quest IX jest niemożliwy. Ale mamy także na stronach trailer Dragon Quest IX i gameplay, które ukażą Ci ten tytuł w akcji i z pewnością pomogą w decyzji o zakupie pełnej wersji zabawy. Zobacz te dodatki do Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky na naszych stronach.


Niestety, nie ukazało się Dragon Quest IX po polsku, ani też nikt jak dotąd nie zgłosił chęci wydania Dragon Quest IX pl. Pozostaje Ci więc znaleźć spolszczenie Dragon Quest IX lub też napisy do Dragon Quest IX za free.  Jeśli będziesz ich szukał, wpisuj uważnie nazwę tej produkcji do wyszukiwarki, bowiem często popełniany błąd to „quest dragon”.  
Pełna wersja Dragon Quest IX gwarantuje godziny wspólnej zabawy. Tym bardziej szkoda, że nie jest udostępnione demo Dragon Quest IX do pobrania.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky