Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bleach: The 3rd Phantom

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Sega
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 01.07.2009
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Bleach: The 3rd Phantom

­ Choć światowa premiera gry typu cRPG firmy SEGA o tajemniczej nazwie Bleach: The 3rd Phantom, opartej na światowej sławy japońskich komiksach manga pt. Bleach, odbyła się już rok temu (jutro rocznica!), w USA gra ma się ukazać dopiero we wrześniu bieżącego roku. Gra została wydana jedynie na konsole Nintendo DS (NDS). W Japonii ukazało się już ok. 40 tomów tych komiksów, wciąż tworzonych przez Tite Kubo. Oddzielnie realizowany jest od 2004 roku również serial anime. Jeśli chcesz się wczuć w klimat Bleach: The 3rd Phantom za darmo możesz obejrzeć serial emitowany od 2 lat także w polskiej TV. Za wersję Bleach: The 3rd Phantom demo niech posłuży trailer dostępny poniżej. Widać na nim różnorodne postacie oraz kolorową grafikę utrzymaną w stylu manga / anime. Trailer pokazuje również walki postaci przy użyciu różnych mocy dostępnych w tej fantastycznej rzeczywistości.

Serial, podobnie jak komiks opowiada o japońskich nastolatkach o ponadnaturalnych zdolnościach parapsychicznych, a fabuła wpleciona jest w świat japońskich wierzeń, fantastycznych duchów, rozmaitych bogów i zjaw. Bohaterowie muszą poradzić sobie z tajemniczymi mocami, które przenikają całą rzeczywistość tego świata w nie całkiem zrozumiały sposób. Eteryczne stworzenia shinigami nie posiadają ciała, muszą więc posługiwać się niekiedy sztucznymi ciałami…

Pomimo zwiększającej się popularności komiksu w Polsce, na Bleach: The 3rd Phantom pl chwilowo nie mamy co liczyć. Jeśli jednak interesuje Cię wygląd gry Bleach: The 3rd Phantom download zdjęć umożliwia nasza galeria powyżej. Oczekiwane przez fanów Bleach: The 3rd Phantom spolszczenie zależy m.in. od popularności serii w Polsce, jest więc do zrobienia akcja promocyjna dla gorliwych. Kwestie zmiany języka może rozwiązać też dostępny w Internecie (wystarczy dobrze poszukać) do Bleach: The 3rd Phantom patch językowy. Nowa gra z serii nie nawiązuje do serialu tak bezpośrednio, jak poprzednie, choć nad projektem gry czuwał sam Tite Kubo, więc nie ma mowy o utraceniu klimatu serii.

Sama rozgrywka w Bleach: The 3rd Phantom to free choice role-playing game, czyli od naszych wyborów zależeć będą dalsze przygody. Gra należy, jak już wspomniano, do typu cRPG, przez niektórych określana jest jako taktyczny jRPG (czyli po prostu Japanese Role Playing Game). Głównego bohatera wybieramy z kręgu bogów śmierci Shinigami, wspomnianych już przy okazji opisywania serialu. Należą do nich Fujimaru Kudo i jego siostra, Matsuri Kudo. Akcja gry to nie tylko walka, a nawet przede wszystkim wszelkie poszukiwania, rozmowy, rozwiązywanie zagadek. Jednak element bitewny jest w grze obecny, masz też możliwość rozwijania swojej armii i dbania o jej członków (w sumie aż 50!). Twoim celem w grze jest walka ze złymi Hollows, którzy próbują zburzyć ład świata.

Z postaci znanych z serialu anime, spotkamy takich bohaterów jak Aizen, Rukia, czy wreszcie Ichigo. Aby otrzymać dostęp do konkretnych postaci, musimy spełnić w grze określone warunki, przejść kolejne przygody, odpowiednio kierując działaniami bohaterów i licznymi rozmowami w grze. Jak już zostało wspomniane, nie każdy wybór jest oczywisty, a od naszych decyzji zależeć będą przyszłe losy świata Bleach i jego bohaterów. Grafika to oczywiście kolorowe, mangowe obrazy przedstawione w rzucie izometrycznym połączone z widokiem mapy – przykładowe screeny z Bleach: The 3rd Phantom pobierz z naszej galerii powyżej. W grze dostępnych jest też kilka pomniejszych gier oraz tryb multi-player.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bleach: The 3rd Phantom

dodał: ~Ichigo , 28.02.2010

Jak to ściągnać

dodał: ~dsdsc , 27.01.2010

xcx