Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black/Matrix Zero

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Flight-Plan
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
System operacyjny: Nintendo Game Boy Advance

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Black/Matrix Zero

     Stworzona przez programistów ze studia Flight-Plan turowa produkcja RPG, zatytułowana Black/Matrix Zero, wydana została w sierpniu 2002 roku przez InterChannel na platformę Nintendo Game Boy Advance.


     Świat gry w znacznej mierze oparty jest na mitologii chrześcijańskiej, połączonej z wieloma elementami fantasy. Większość wątków została zaczerpnięta z produkcji Black/Matrix stworzonej na platformy Dreamcast i Playstation). Przesunięto jednakże akcję o setki lat przed wydarzeniami znanymi nam już ze wspomnianej gry. W Zero, ciągle toczy się odwieczna batalia Sił Niebios i Sił Piekieł, a ludzie znajdują się dokładnie w jej środku. Zarówno demony, znane jako Czarnoskrzydli jak i anioły, czyli Białoskrzydli, gardzą zwykłymi istotami, uważając brak skrzydeł za równoznaczne z byciem niewolnikiem.


     Na planszę patrzymy z rzutu izometrycznego, a gracz trzyma kontrolę nad grupą postaci, podróżujących przez dwuwymiarowy świat, reprezentujący pola bitew i miasta. Rozgrywka jest liniowa i składa się głównie z toczenia walk na przemian z wizatami w miastach w celu zakupu sprzętu i ulepszeń. Do tego, od czasu do czasu pojawi się okazja by zwerbować jakąś postać i skusić do podróżowania razem z naszą wesołą gromadką.


     Jako, że mamy do czynienia z turowym RPG, gdy nadchodzi czas walki, postacie poruszają się na przemian. Każda z postaci może podjąć do trzech akcji w swojej turze. Z reguły więc mamy możliwość poruszenia się, ataku lub użycia przedmiotu. W zależności od planszy i przebiegu fabuły, czasami pojawiają się dodatkowe akcje. Jak w każdej grze fabularnej opartej na elementach fantasy, tak i tutaj nie zabraknie czarów, magicznych przedmiotów i różnorakiej broni czy wyposażenia, stworzonego by pomóc nam pozbywac się przeciwników.


     Materiał z gry znajdziecie poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Black/Matrix Zero