Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Conduit 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: High Voltage Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.04.2010
System operacyjny: Nintendo Wii

Brak

Wymagania sprzętowe - The Conduit 2

Wymagania już wkrótce!
Opis - The Conduit 2
The Conduit II jest sequelem świetnej gry akcji wydanej wyłącznie na Nintendo Wii. Gracz wciela się tu w agenta Forda, który trafia na Atlantydę. Tam, dzięki portalom, odbywa szereg podróży w dość niezwykłe miejsca. Gameplay The Conduit 2 to dynamiczna gra akcji, gdzie na naszej drodze staje mnóstwo przeciwników. Zgodnie z zapowiedziami wydawcy, mają oni dość rozbudowaną SI.

Miejmy nadzieję, że ukaże się wkrótce jakiś trailer The Conduit 2, który pokaże nam, czego można spodziewać się po oprawie audiowizualnej tej produkcji. Jako że wykorzystano tu silnik Qantum 3, wizualnie gra powinna prezentować się świetnie. Miejmy nadzieję, że też szybko będzie możliwy download materiałów The Conduit 2 -  jak grafiki, tapety czy też muzyka. Jeśli tylko te materiały pojawią się w dystrybucji, pobierz te rzeczy The Conduit 2  z naszych stron. Oczywiście także jak i inne rzeczy w naszym serwisie, tak i materiały The Conduit 2 będą za free.

Wymagania The Conduit 2 to Nintendo Wi-Fi Connection, Wii Speak. Jak wspomnieliśmy, tytuł ten ukaże się wyłącznie na Wii. Dlatego też nie jest planowana wersja The Conduit 2 na Xbox, zabraknie również wydania The Conduit 2 na PS3. Oczywiście w związku z tym nie będzie także wydania The Conduit 2 na PC.

Podczas gry będzie możliwy tryb kooperacji do czterech osób, a także opcje rywalizacji sieciowej. Najnowszy The Conduit 2 to olbrzymi świat gry do eksploracji oraz bardzo duża interaktywność otoczenia. Niestety, póki co nie wiadomo, czy wyjdzie The Conduit 2 po polsku. Jak na razie nikt nie zadeklarował wydania The Conduit 2 pl.

Trudno spodziewać się, aby The Conduit 2 było za darmo, jednak jak na razie nie jest znana sugerowana cena gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Conduit 2