Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Steel 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.01.2010
System operacyjny: Nintendo Wii

Brak

Wymagania sprzętowe - Red Steel 2

Wii MotionPlus
Opis - Red Steel 2
Wydany w 2006 na Wii Red Steel odniósł wielki sukces, nic więc dziwnego, że zaplanowano jego kontynuację. Podobnie jak pierwowzór, także Red Steel 2 będzie na Wii i żadną inną konsolę. Nie pogramy także w Red Steel 2 na PC. A o czym będzie traktować Red Steel II?

Gameplay Red Steel 2 osadzony będzie w klimacie futurystycznego westernu. Nasz bohater władać będzie zarówno kataną, jak też i rewolwerami. Podczas wykonywania kolejnych misji będziemy zdobywać doświadczenia, za pomocą którego nie tylko rozwijamy postać, ale też odblokowujemy nowe lokacje. Nie ma wersji demo Red Steel 2, jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak prezentuje się ta produkcja w akcji, mamy dla Ciebie trailer Red Steel 2 – znajduje się on na osobnej stronie naszego portalu. Red Steel 2 to świetna gra akcji, która potrafi wciągnąć na długie godziny. A co ważne - nie mamy tu z góry narzuconego schematu postępowania, dlatego też każda rozgrywka jest naprawdę inna.  Może nawet być tak, że za każdym razem odwiedzasz inne lokacje! Dlatego tez aby w pełni poznać ten tytuł, musisz ukończyć go kilka razy.

Red Steel 2 ma wymagania – potrzebne nam urządzenie Wii Motion Plus. Dzięki temu możemy operować kataną w dowolny sposób.  Niestety, nie wiadomo czy ukaże się Red Steel 2 po polsku. Póki co żaden wydawca nie zadeklarował chęci edycji Red Steel 2 pl.  Oczywiście Red Steel 2 to nie freeware. Jedny darmowy materiał Red Steel 2 to grafiki z gry. Znajdują się one w galerii przy tym opisie – pobierz screenshoty Red Steel 2, jeśli chcesz przyozdobić swój pulpit ładnymi tapetami z gry! Download grafik Red Steel 2 jest oczywiście za darmo.

Gra ma mieć premierę w marcu. Jeśli ukażą się triki (cheats) do Red Steel 2, bądź pewien, że znajdziesz je na naszych stronach.  Będą też tu i inne materiały z Red Steel 2 do pobrania za free – na przykład patch Red Steel 2 (jeśli oczywiście jakiś się ukaże). Zaglądaj więc na nasze strony, by mieć dostęp do najnowszych materiałów z Red Steel 2!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Steel 2