Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid: The Twin Snakes

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.06.2009
System operacyjny: Nintendo GameCube

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Metal Gear Solid: The Twin Snakes

     Metal Gear Solid: The Twin Snakes to remake jednej z popularnych gier akcji na konsolę Playstation. Wydana w w marcu 2004 roku przez Konami, przeznaczona jest na platformę Nintendo GameCube (istnieje także wersja Metal Gear Solid PC dla użytkowników systemu Windows).


     Akcja rozgrywa się w 2005 roku, kiedy to oddział żołnierzy z sił specjalnych przejmuje kontrolę nad jedną z wysp na Alasce. Okazuje się, iż znajduje się tam broń nuklearna, a także kilka innych tajnych projektów. Terroryści biorą zakładników i zaczynają stawiać żądania. Minister obrony decyduje się poprosić o pomoc emerytowanego pułkownika oraz jednego z jego podopiecznych – Solid Snake'a. Zadaniem tego ostatniego będzie infiltracja wyspy i uratowanie zagrożonych żyć.


     Rozgrywka polega głównie na pokonywaniu kolejnych planszy w taki sposób, by uczynić jak najmniej hałasu. ­Kierując zatem naszym bohaterem musimy pozostawać z dala od oczu wroga, unikać pułapek i alarmów. Do swojej dyspozycji mamy rzecz jasna całą kolekcję przedmiotów, które ułatwią nam przekradanie się przez nieprzyjazny teren.


     Materiał z gry poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid: The Twin Snakes