Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Indiana Jones and the Staff of Kings

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: LucasArts
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.06.2009
System operacyjny: Nintendo Wii

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Indiana Jones and the Staff of Kings

Znana seria Indiana Jones powraca w nowej przygodowej grze Indiana Jones and the Staff of Kings. Nowy Indiana Jones tak jak i stary jest archeologiem szukającym przygód, czy może mimowolnie na nie trafiającym.

Wersje gry Indiana Jones and the Staff of Kings PC czy Xbox nie są rozwijane, a gra dostępna jest tylko na konsole Playstation i Nintendo. W Indiana Jones and the Staff of Kings wymagania są proste: sprawna konsola i równie sprawne palce, jako że trzeba będzie się sporo nabiegać, naskakać i wywalczyć swoje. Najnowszy Indiana Jones zaczyna swoją przygodę w chińskiej dzielnicy San Francisco, ale już wkrótce odwiedza odległe zakątki świata, w tym tradycyjnie już Bliski Wschód.

Nowa gra Indiana Jones and the Staff of Kings po polsku została wydana przez Licomp Empik Multimedia. W Indiana Jones and the Staff of Kings darmowy dodatek został umieszczony jako bonus do odkrycia – jest to znany wśród fanów gry Indiana Jones and the Fate of Atlantis.

Zobacz Indiana Jones and the Staff of Kings demo trailer:

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Indiana Jones and the Staff of Kings