Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jets'n'Guns - wersja dla Mac OS X

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rake In Grass
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 408

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Jets'n'Guns - wersja dla Mac OS X

Pobierz darmowe demo dynamicznej gry zręcznościowej Jets'n'Guns!

Gra zręcznościowa Jets'n'Guns zabiera Cię w sam środek akcji, gdzie chwila nieuwagi zakończy się śmiercią. Stań naprzeciw nieprzeliczonym rzeszom wrogów -występuje ich 270 różnego typu - wliczając w to 16 jednostek specjalnych, tzw. bossów. Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry i poczuj klimat zdającej się nie mieć końca bitwy. Otrzymujesz ponad siedemdziesiąt typów broni do eksterminacji przeciwników, zaś swój statek kosmiczny możesz ulepszać na 20 różnych sposobów.

Pobierz bezpłatną wersję demo gry i obejrzyj wspaniałą grafikę. Dynamiczny gameplay nie pozwoli Ci na chwilę oddechu, zaś ściezka dźwiękowa Jets'n'Guns zapewne skojarzy Ci się z filmami rodem z Hollywood. Wersja demonstracyjna ukazuje pierwsze etapy z ponad czterdziestu dostępnych w pełnej wersji gry. Ściągnij więc darmowe demo i zobacz, jak wspaniałe mogą być bitwy w kosmosie!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jets'n'Guns - wersja dla Mac OS X