Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

4 Elements v 1.0.3

Kategoria: Logiczne
Producent: Playrix Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 53 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 828

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - 4 Elements

  • Mac OS X 10.4 lub lepszy
  • procesor 2GHz
  • 512MB RAM
Opis - 4 Elements

Pobierz darmowe demo gry logicznej 4 Elements!

4 Elements to gra logiczna, przenosząca Cię do magicznego królestwa. Magia czterech żywiołów, która przez wieki przesiąkła złem, nie dostarcza już życiodajnej energii. Musisz przywrócić dawny stan rzeczy. Dokonasz tego poprzez odblokowanie czterech starożytnych ksiąg oraz zebranie 16 tajemniczych kart.

Pobierz darmową wersję demo gry i poczuj przedsmak magicznej przygody. Demo 4 Elements jest ograniczone do godziny czasu gry. W tym czasie poznasz zasady jej działania. Jest to miks klasycznych gier logicznych, podany w całkiem nowym sosie. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego typu zabawy , po prostu musisz zobaczyć ten tytuł!

W bezpłatnej wersji demonstracyjnej gry 4 ELEMENTS zobaczysz także wspaniałą, naprawdę baśniową grafikę wysokiej jakości. oraz ślicznie wykonane animacje. Cała zabawa składa się z 64 poziomów oraz 20 zadań dodatkowych - tylko do Ciebie zalezy, ile z nich zaliczysz w wersji demo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 4 Elements