Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crossfire (RPG)

Kategoria: MMORPG
Producent: Frank Tore Johansen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 742 KB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 913

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Crossfire (RPG)

Crossfire to darmowy MMORPG oparty na grach typu rogue, jak NetHack, dostępny na różne platformy z X Window na licencji GNU. W przeciwieństwie do wielu innych gier tego typu, jest tu pewien schemat i celowość naszych działań, jako że zamiast błąkać się bez celu po wirtualnym świecie mamy do przejścia konkretne systemy map korytarzy, pomieszczeń, wreszcie całych map, na wzór RPG single-player, aż trafiamy na upragnione skarby i strzegącego ich potwora… przy czym złożoność i liczba dostępnych map również wyróżnia pozytywnie Crossfire. Wiele z tych miejsc musimy odkryć przy użyciu ukrytych dźwigni, przesuwalnych kamieni itd. W grze obecnie znajduje się ponad 3000 różnych map i 150 typów potworów. Możemy znaleźć setki unikalnych przedmiotów, również magicznych i udoskonalić dzięki nim naszą postać, podobnie jak w innych grach RPG. Twórca gry poleca zacząć postacią łączącą któreś z następujących ras i klas: człowiek paladyn lub wojownik, pół-ork wojownik lub Northman wojownik.

Pobierz grę Crossfire za darmo:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crossfire (RPG)MMORPG