Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Arena 2010

Kategoria: Gry akcji
Producent: COR Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Rozmiar: 361 MB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 3338

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Alien Arena 2010
Dostępna za darmo Alien Arena 2010 to gra, która od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Jest to zarazem tytuł pomyślany  nie tylko pod Windows, ale i pod inne systemy operacyjne, dlatego też możemy zagrać w Alien Arena 2010 pod Ubuntu. Nie jest to bynajmniej jakiś prosty shooter o kiepskiej grafice, ale pełnowartościowy tytuł, który mógłby być śmiało sprzedawany jak tradycyjne gry. Download Alien Arena 2010 zajmuje sporo czasu, bowiem mamy do pobrania plik wielkości ponad 360 MB, jednak warto poznać ten osadzony w klimatach science-fiction tytuł.

Gameplay tej produkcji oferuje radosną walkę w trybie Deathmatch oraz innych, jak np. Capture the Flag. Mamy kilkanaście różnego rodzaju map, na których używamy zróżnicowanych broni. Wersja przeznaczona na rok 2010 ma ulepszoną, nowoczesną grafikę oraz – w porównaniu do poprzedniczek - jest bardziej zoptymalizowana. Jako że plik instalacyjny Alien Arena jest do pobrania z tej właśnie strony, można przekonać się o tym w każdej chwili.

Jeśli masz więc ochotę na szybką, dynamiczną zabawę, pobierz za darmo Alien Arena. W tytuł ten grają tysiące osób na całym świecie, zawsze więc znajdziesz partnerów do rozgrywki. Dzięki klientowi nie musisz też patrzeć za aktualizacjami. Aplikacja sama wykona free download ulepszeń Alien Arena 2010. Ten wciągający tytuł można ściągnąć ze stron naszego portalu bez żadnych opłat. Polecamy każdemu – nie ma to jak chwila relaksu przy tego typu zabawie. Oczywiście zalecane jest jak najlepsze łącze internetowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Arena 2010Gry akcji