Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angry Birds 1.5

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rovio Entertainment Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 484

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Angry Birds

angryios1Angry Birds to seria, która rozpoczęła bum na rynku gier mobilnych. Dostępna na wielu platformach, w tym także na urządzeń mobilnych z systemem iOS. Rola gracza polega na wystrzeliwaniu z procy rozwścieczonych ptaków i niszczenie fortecy świń, które ukradły im jajka.

Teoretycznie wydaje się to banalne. Jednak rozgrywka z levelu na lvel staje się coraz bardziej skomplikowana i czasem trzeba powtarzać dany poziom po kilka lub nawet kilkanaście razy.

Angry Birds dla iOS to miedzy innymi:
- 30 różnorodnych leveli,
- 10 mini epizodów,
- tablica rekordów,
- masa achievmentów do zdobycia.

Oprawa audiowizualna stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Płynna animacja, kolorowe tła krajobrazu oraz śmieszne komentarze i odgłosy umilą godziny spędzone z iPhonem w dłoni. Gra niezwykle uzależniająca!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.3 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Angry Birds