Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soccer Showdown 2015 1.1

Kategoria: Sportowe
Producent: Naquatic LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2014
Rozmiar: 53.8 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 174

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Soccer Showdown 2015

Wymagany system iOS 4 lub nowszy.

Opis - Soccer Showdown 2015
Soccer Showdown 2015 to najnowsza i całkowicie darmowa gra piłkarska dla użytkowników iPhone'a, wyróżniająca się unikalnym systemem rozgrywki, mnogością dostępnych opcji oraz oprawą audiowizualną. Gra oparta jest o innowacyjny silnik PhysKick, dzięki któremu każde kopnięcie jest całkowicie niepowtarzalne – siła nacisku i strzał uzależniony jest od sposobu i siły przytrzymania ekranu palcem. Zaawansowana fizyka sprawia, że palec w zależności od kąta nachylenia symuluje piłkarskie zagrania na boisku, dzięki czemu można wykonywać rozmaite triki, zwody, a także silne lub techniczne strzały do bramki.

Soccer Showdown 2015 umożliwia wybór swojej ulubionej drużyny piłkarskiej, a następnie rywalizowanie ze znajomymi w potyczkach sieciowych. Dzięki zintegrowanej wyszukiwarce, możemy szybko trafić na przeciwnika (żywego gracza) o zbliżonym poziomie doświadczenia. Każdego tygodnia odbywają się ponadto sieciowe mistrzostwa świata, w których startuje wielu graczy, dzięki którym szybko można podnieść swój poziom. Wspomniana już zaawansowana fizyka umożliwia opracowanie swojego indywidualnego strzału, który wyróżnia się na tle konkurencyjnych drużyn. Łącznie czeka na nas ponad 35 milionów graczy z całego świata.

Dodatkowe cechy Soccer Showdown 2015: możliwość grania jako napastnik, a nawet jako bramkarz; globalny system dopasowania przeciwnika do naszego poziomu; możliwość odkrycia ponad 100 dodatków (rękawice, buty, piłki); wysoki poziom trudności; dostęp do trybu Practice, podzielonego na 3 poziomy trudności; dostęp do Osiągnięć oraz globalnej tabeli rekordów.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Soccer Showdown 2015Sportowe