Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Racing 3

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: EA Swiss Sarl
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 25.04.2013
Rozmiar: 756 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 437

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Real Racing 3

Adrenalina, wymagający przeciwnicy, niezwykle szybkie auta oraz znane tory wyścigowe – to tylko wstęp do tego, co czeka Cię po zainstalowaniu najnowszej propozycji od Electronic Arts.

Real Racing 3 to opatrzona świetną grafiką i efektami dźwiękowymi gra, którą możesz mieć za darmo! Co prawda po zainstalowaniu jest dostępny system mikropłatności, ale by w pełni cieszyć się z rozgrywki wcale nie musimy z niego korzystać. Renomowane, licencjonowane marki samochodów, odwzorowane z niezwykłą pieczołowitością prawdziwe tory wyścigowe oraz możliwość tuningowania posiadanych przez siebie maszyn potrafi wciągnąć. Zatem zatankuj do pełna i w drogę! 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 4.3 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Real Racing 3Sportowe i wyścigi