Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unblock Me FREE 1.3.7

Kategoria: Logiczne
Producent: Kiragames Co., Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 164

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Unblock Me FREE

unblock1Unblock Me to gra logiczna, która zyskała już miano kultowej. Przez wielu użytkowników uważana za niezwykle uzależniającą. Rozgrywka w Unblock Me™ FREE dla urządzeń mobilnych z systemem iOS wydaje się niezwykle prosta.

Chodzi o to, by odblokować zaznaczony bloczek poprzez przesuwanie po ekranie innych, przyległych do niego. Z założenia banalne! Niemniej jednak z poziomu na poziom gra staje się coraz bardziej skomplikowana, a niektóre levele potrafią spędzić sen z powiek.

Unblock Me™ FREE oferuje łącznie cztery różne poziomy trudności - od Begineer dla początkujących, po Expert, dla tych najbardziej zaawansowanych graczy.
Łącznie dostaniemy dostęp do 6500 puzzli.
Dostępne są dwa tryby gry - Relax Mode oraz Challenge Mode.
Opcja systemu rankingowego, który pomoże być graczowi na bieżąco.
System podpowiedzi i samouczek.
Cała masa achievmentów do odblokowania.

Wymagania systemowe:
Aplikacja obsługuje urządzenia mobilne z systemem iOS w wersji 4.3 i wyższejDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Unblock Me FREE