Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wolfschanze 2 - videorecenzja

Kategoria: Videorecenzja
Producent: City Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 14:40
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Wolfschanze 2 - videorecenzja

­Wideorecenzja Wolfschanze 2 to przygotowany przez redakcję POBIERZ.PL materiał wideo, w którym omawiamy ten wydany przez City Interactive shooter. Jeśli chcesz więc dowiedzieć się, jak prezentuje się ta rozgrywka, obejrzyj ten filmik. Videorecenzja Wolfschanze 2 w wyczerpujący sposób przedstawia Ci ten tytuł i omawia wszystkie jego aspekty, wyliczając na końcu plusy oraz minusy produkcji. Na ich podstawie wystawiliśmy ocenę końcową. A prócz wideo recenzji mamy także osobny gameplay Wolfschanze 2, który uzupełnia ten materiał. Ukazujemy na nim czystą akcję z gry. Obejrzyj koniecznie!

Podobne

 • Wolfschanze 2

  Gameplay Wolfschanze 2 to materiał wideo pokazujący Ci, jak wygląda ta gra .

 • FIFA 10 - Videorecenzja

  Jesli nie grales jeszcze w FIFA 10 to obejrzyj naszą videorecenzję

 • Left 4 Dead 2 - VIDEORECENZJA

  Left 4 Dead to jedna z najbardziej brutalnych gier ostatnich lat. Zniszcz tysiące zombie za pomocą wielu rodzajów broni, w tym m. in. rondla. Obejrzyj videorecenzję Left 4 Dead 2.

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

  Obejrzyj videorecenzję Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez redakcję naszego portalu. CoD: MW 2 to kolejna z serii doskonałych gier, w których wcielamy w żołnierza US Army.

 • Symulator Farmy 2009 - VIDEORECENZJA

  Symulator Farmy 2009 daje możliwość graczowi wcielenia sie w rolnika, który zarządza gospodarstwem, a którego zadaniem jest rozwój tego gospodarstwa. Obejrzyj videorecenzję gry Symulator Farmy 2009.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wolfschanze 2 - videorecenzja

dodał: ~Lionell , 04.05.2012

Choć z drugiej srtnoy, nie wykluczałbym, że jej chce się płakać ze szczęścia, że tak dobrze wypadła. Że taka mądra i w ogf3le...U "prawdziwych blondynek" ten rodzaj ekspresji występuje jednak nader rzadko.One wieczne samozadowolenie "uwieczniają" tym swoim głupim "richardsonowskim" (to już chyba klasyka) śmiechem.Choć i Tadla (prowadząca) dokładała co rusz do rozmowy wielkie porcje swojego "intelektu". Z nieco innym rodzajem "wdzięku".Starczy, bo uznają mnie za wroga kobiet.pozdrawiam ponownie