Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Symulator Farmy 2009 - VIDEORECENZJA

Kategoria: Videorecenzja
Producent: GIANTS Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 12:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5852

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Symulator Farmy 2009 - VIDEORECENZJA

Symulator Farmy 2009 pozwala wcielić się rolnika uprawiającego cztery rodzaje zbóż.  Rozgrywka polega na uprawianiu roli, sprzedawaniu ziaren i ulepszaniu swojego parku maszyn.  Niestety Symulator Farmy nie jest produkcją idealną – widać zbyt małe zróżnicowanie rozgrywki, brak możliwości rozwoju farmy, rozbudowanego wątku ekonomicznego czy chociażby większego życia na płaszczyźnie – kupna i sprzedaży. Jest to tytuł dla pasjonatów modeli ciągników i kombajnów, toteż wokół gry zgromadzili się liczni modderzy udostępniający za darmo modele maszyn rolniczych m.in.  polskiej produkcji. Tytuł wyłącznie dla fanów rolnictwa!

­­

Podobne

 • Symulator Farmy 2009 - GAMEPLAY

  Zobacz najnosswy gameplay POBIERZ.PL, czyli gp Symulator Farmy 2009. Zobacz jak to jest być rolnikiem.

 • Farming Simulator 2011 v2.0 English Patch

  Farming Simulator 2011 v2.0 English Patch to najnowsza łatka do cieszącej się w naszym kraju duża popularnością gry Symulator Farmy 2011.

 • FIFA 10 - Videorecenzja

  Jesli nie grales jeszcze w FIFA 10 to obejrzyj naszą videorecenzję

 • Left 4 Dead 2 - VIDEORECENZJA

  Left 4 Dead to jedna z najbardziej brutalnych gier ostatnich lat. Zniszcz tysiące zombie za pomocą wielu rodzajów broni, w tym m. in. rondla. Obejrzyj videorecenzję Left 4 Dead 2.

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

  Obejrzyj videorecenzję Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez redakcję naszego portalu. CoD: MW 2 to kolejna z serii doskonałych gier, w których wcielamy w żołnierza US Army.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Symulator Farmy 2009 - VIDEORECENZJA

dodał: ~Pomoze Ktos , 14.02.2016

Trzeba się zalogować żeby pobrać ???

dodał: ~p , 31.10.2010

niewiem jak ściągnąć dodatki do symulator farmy 2009

dodał: ~kamil , 02.10.2010

fajna gra

dodał: klan342 , 07.08.2010

fajna gra