Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA 10 - Videorecenzja

Kategoria: Videorecenzja
Producent: EA Sports
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04 listopad 2009, 14:46
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 87

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - FIFA 10 - Videorecenzja

Jesli nie grales jeszcze w FIFA 10 to obejrzyj naszą videorecenzję. Na naszym portalu jest również dostępny gameplay do FIFA 10.

­

Podobne

 • FIFA Manager 10 - VIDEORECENZJA

  Zostań menadżerem piłkarskim w grze FIFA Manager 10. Obejrzyj videorecenzję gry, w której wcielasz się w trenera i zarządcę klubu piłkarskiego. Transfery, taktyka, wielkie pieniądze i wielka piłka gwarantowana.

 • FIFA 2010 - gameplay

  Najnowszy gameplay do gry FIFA 10. Zobacz co czeka Cię po zainstalowaniu FIFa 10. Nasi redaktorzy gr­ali, ocenili, i pokazali plusy i minusy gry. Gameplay FIFA 10 tylko na naszym portalu.­

 • FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

  Patch do FIFA MANGER 10 to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu.

 • FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

  Gameplay gry FIFA Manager 10, czyli najnowszej odsłony serii menadżerów piłkarskich, ktora opiera się na disignie gry seri gier FIFA. Zostań menadżerem klubu futbolowego i poprowadź go do największych piłkarskich tytułów.

 • Trailer do FIFA Manager 10

  Trailer FIFA Manager 10, który przygotowuje graczy na wydanie gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA 10 - Videorecenzja