Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Divinity II: Ego Draconis

Kategoria: Videorecenzja
Producent: Larian Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 20 listopad 2009, 13:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Divinity II: Ego Draconis

­Videorecenzja Divinity 2: Ego Draconis została przygotowana specjalnie dla czytelników działu gry na pobierz.pl. Ten kilkuminutowy filmik opowie Ci o tej zabawie i ukaże wszystkie jej aspekty. Zawarliśmy w tym materiale opis Divinity 2: Ego Draconis wraz z wypunktowaniem słabych i silnych stron produkcji. Poniższa recenzja Divinity 2: Ego Draconis pozwoli Ci zdecydować, czy warto nabyć tą grę.

­ Filmik został nagrany podczas rozgrywki i jest on skonstruowany tak, abyś zobaczył w nim wszystko –walkę, rzucanie czarów, umiejętności, rozwój postaci. Da Ci również możliwość zapoznania się z grafiką oraz oprawą dźwiękową Divinity 2. Dodatkowo możesz obejrzeć sam gameplay, który znajduje isę na osobnej stronie. ­

­

Podobne

 • Divinity II: Ego Draconis (v.1.03) - patch

  Najnowszy patch do Divinity II Ego Draconis to łatka dla każdego posiadacza pełnej wersji gry.

 • Divinity II: Ego Draconis

  Gameplay Divinity II: Ego Draconis pokazuje Ci grę w praktyce.

 • Beyond Divinity - kody

  Lista kodów ułatwiająca grę w Beyond Divinity. Dowiedz się jak stworzyć silną postać w grze,, dzięki której będziesz niepokonany.

 • Beyond Divinity - Gameplay

  Nie mialeś jeszcze niewątpliwej przyjemności gry w Beyond Divinity? Dzięki gameplayowi do tej gry zobaczysz jak wygląda świat projektu firmy Larian Studios.

 • Beyond Divinity - patch

  Łatka Beyond Divinity to patch, dzięki któremu gracz może poprawić stabilność gry, a także m. in. będzie miał możliwość gry w systemie operacyjnymi Windows Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Divinity II: Ego Draconis