Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

Kategoria: Videorecenzja
Producent: Infinity Ward
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 listopad 2009, 15:15
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 18

Opis dodatku - Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

Przełomowa? Kontowersyjna? Supergrywalna? Czy po prostu najlepiej sprzedająca się gra w historii? Nie ma znaczenia, którego z powyższych określeń użyjesz, wszystkie odnoszą się do najnowszego dzieła Infinity Ward – Call of Duty: Modern Warfare 2. Kiedyś o FPS-ach mówiło się, że są jak filmy. Po premierze MW2 to hollywoodzkie hity będzie się przyrównywać do gier. Polecamy!

­
­

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • Call of Duty: Modern Warfare 3

  Call of Duty: Modern Warfare 3 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, która po raz kolejny ma przenieść graczy na fronty globalnego konfliktu, który tym razem rozprzestrzeni się praktycznie na cały świat.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA