Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands - Videorecenzja

Kategoria: Videorecenzja
Producent: Gearbox Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 listopad 2009, 10:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 260

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Borderlands - Videorecenzja

Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora. Nie czeka nas tu nic przyjemnego, ale jeśli lubisz patrzeć, j­ak Twoi przeciwnicy padają jeden po drugim, obejrzyj koniecznie poniższą recenzję, a dowiesz się, dlaczego jest to po prostu świetny tytuł! Videorecenzja Borderlands tylko u Nas!­

­

Podobne

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Trailer do Borderlands

  Trailer z Borderlands, który ujawnia kilka informacji o fabule tej gry.

 • Borderlands (v.1.0.1) - patch

  Patch do Borderlands to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza gry.

 • Borderlands v1.40 - Patch

  Najnowszy i najbardziej aktualny patch do Borderlands to łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tej niezwykłej gry akcji

 • Gameplay do Borderlands

  Gameplay z gry Borderlands -świetnego shootera FPP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Borderlands - Videorecenzja