Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yakuza 4 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Amusement Vision
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 marzec 2010, 10:31
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Yakuza 4 - trailer

­Trailer Yakuza 4 to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, będący zarazem reklamą tej gry. Ten filmik pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną produkcji oraz ocenienie jakości animacji. Trailer Yakuza 4 z pewnością zachęci miłośników brutalnych gier akcji do zainteresowania się tym tytułem. Na osobnej stronie naszego portalu znajduje się szerszy opis gry, nadto mamy także filmik prezentujący jej gameplay. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się o niej więcej, zajrzyj tam. Wypada jeszcze dodać, że Yakuza 4 jest tytułem przeznaczony wyłącznie na konsolę Playstation 3.

Podobne

 • Yakuza 3

  Trailer Yakuza 3 daje Ci przedsmak brutalnego świata japońskiej mafii…

 • Yakuza 3 - gameplay

  Gameplay Yakuza 3 ukazuje Ci w praktyce tą brutalną grę akcji.

 • Yakuza 2 - gameplay

  Gameplay Yakuza 2 ukaże Ci ten tytuł w praktyce.

 • Yakuza 4 - gameplay

  Gameplay Yakuza 4 to trwający ponad pięći i pół minuty filmik, ukazujący Ci tą grę w akcji. Masz tu okazję przekonać się, jak wygląda mechanika zabawy, jakie możliwości mają sterowane przez Ciebie postacie (łącznie otrzymujemy czterech bohaterów), a także jak prezentuje się środowisko rozgrywki.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Yakuza 4 - trailer