Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yakuza 3

Kategoria: Trailery
Producent: Amusement Vision
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 grudzień 2009, 13:16
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 242

Opis dodatku - Yakuza 3

­Trailer Yakuza 3 to filmik reklamujący tą produkcję. Jeśli nie znasz jeszcze tej serii, obejrzyj go, aby zobaczyć, jakie możliwości ma użyty w grze silnik graficzny. Będziesz miał okazję obejrzeć sterowanego przez siebie bohatera – Kazumę Kiryu – który przybywa z wyspy Okinawa do metropolii, gdzie szybko wplątuje się w kłopoty. Traler Ryu Ga Gotoku 3 (tak nazywa się gra w oryginale) pokazuje dość brutalną i krwawą grę. Jest on przeznaczona dla pełnoletnich graczy. Szerszy jej opis znajdziesz na stronach naszego portalu. Możesz również zapoznać się z gameplayem z gry, ukazującym Ci ją w praktyce.

Podobne

 • Yakuza 3 - gameplay

  Gameplay Yakuza 3 ukazuje Ci w praktyce tą brutalną grę akcji.

 • Yakuza 2 - gameplay

  Gameplay Yakuza 2 ukaże Ci ten tytuł w praktyce.

 • Yakuza 4 - trailer

  Trailer Yakuza 4 to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, będący zarazem reklamą tej gry. Ten filmik pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną produkcji oraz ocenienie jakości animacji.

 • Yakuza 4 - gameplay

  Gameplay Yakuza 4 to trwający ponad pięći i pół minuty filmik, ukazujący Ci tą grę w akcji. Masz tu okazję przekonać się, jak wygląda mechanika zabawy, jakie możliwości mają sterowane przez Ciebie postacie (łącznie otrzymujemy czterech bohaterów), a także jak prezentuje się środowisko rozgrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Yakuza 3