Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Motor Racing Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Exotypos
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 czerwiec 2009, 16:31
Rozmiar: 47,4
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 898

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - X-Motor Racing Trailer

Pobierz trailer gry wyścigowej X-Motor Racing!

X-Motor Racing to gra wyścigowa, w której możemy także projektować własne pojazdy i trasy. Powstała w niezależnym studiu deweloperskim Exotype, jednak zdecydowanie nie jest produkcją amatorską. Mamy tu realistyczną fizykę, w pełni trójwymiarowe środowisko oraz świetny gameplay.

Jeżeli po obejrzeniu filmiku zainteresuje Cię ta gra, możesz pobrać jej darmowe demo z naszych stron, zaś pełną wersję X-Motor Racing można nabyć bezpośrednio u producenta.

Podobne

 • Sonic & Sega All-Stars Racing - trailer

  Zobacz oficjalny Sonic & Sega All-Stars Racing trailer, który został wydany przez Sega, żeby zaspokoić wiernych fanów niebieskiego jeża i przygotować grunt pod premierę gry.

 • Sonic & Sega All-Stars Racing - gameplay

  Sonic & Sega All-Stars Racing to wielo-platformowa gra wyścigowa, w której mamy okazję ścigać się zasiadając w najróżniejszych kartach, (ale nie tylko), wybierając dowolną flagową postać stworzoną przez Sega, z legendarnym niebieskim jeżem – Sonic, na czele.

 • MySims Racing - kody

 • Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

  Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: X-Motor Racing Trailer