Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WWE SmackDown vs. Raw 2010 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Yuke’s
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10 maj 2010, 12:03
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 12

Brak

Opis dodatku - WWE SmackDown vs. Raw 2010 - trailer

Trailer WWE SmackDown vs. Raw 2010 to trwający minutę materiał wideo, który jest reklamą tej gry. Zobaczysz na nim, jak wyglądają występujący w niej zawodnicy, jak prezentują się chwyty i ciosy, a także ocenisz oprawę audiowizualną tego tytułu. Trailer WWE SmackDown vs. Raw 2010 to nie jedyny filmik, jaki mamy z tej produkcji. Na sąsiedniej stronie znajdziesz gameplay, pokazujący jak wygląda ona w praktyce. Tytuł ten wyszedł wyłącznie na konsole. Jego szerszy opis znajdziesz na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, aby dowiedzieć się więcej na temat tej gry!

Podobne

 • WWE SmackDown vs. Raw 2010 - kody

  Kody do WWE SmackDown vs. Raw 2010 to użyteczne frazy, dzięki którym możesz znacznie uatrakcyjnić sobie zabawę. Powodują pojawienie się nowych zawodników i strojów, nadto umożliwiają zyskanie bonusów w trybie kariery.

 • WWE SmackDown vs. Raw 2010 - gameplay

  Gameplay WWE SmackDown vs. Raw 2010 to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda w praktyce zabawa. Jest to zarazem materiał, na temat którego wypowiadają się ludzie z Yuke’s – producenta gry.

 • Vancouver 2010 - trailer

  Trailer Vancouver 2010 Game to krótki filmik reklamowy (czas jego trwania to ledwie minuta i dziesięć sekund), który zapowiada grę powstałą z okazji olimpiady w Vancouver

 • Trainz Simulator 2010 - trailer

  Trailer Trainz Simulator 2010 to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tym tytule.

 • Gameplay PES 2010

  Gameplay PES 2010, jednej z najpopularniejszych sportowych gier symulacyjnych. wydanej przez KONAMI. Zobacz plusy i minusy gry Pro Evolution Soccer 2010


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: WWE SmackDown vs. Raw 2010 - trailer