Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do World of Zoo

Kategoria: Trailery
Producent: Blu Fang Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 październik 2009, 10:23
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Trailer do World of Zoo

World of Zoo to symulator ogrodu zoologicznego, połączony z grą edukacyjną dla dzieci. Ze względu właśnie na dzieci, gra oprócz wersji na komputery osobiste, ukarze się na dwie konsole Nintendo DS i Wii. Głównymi atutami World of Zoo mają być piękna i kolorowa grafika, a także prosty model gry. W grze dostępna ma być też mini encyklopedia zwierzątek nad którymi przyjdzie nam się opiekować, tworzona przy współpracy z National Geographic.

Chociaż do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, to dostępny jest już trailer z World of Zoo, który przedstawia interfejs gry, oraz niektóre jej funkcje. Widać na nim kolorową, wręcz bajkową grafikę, która na pewno spodoba się dzieciom. By dowiedzieć się więcej, obejrzyj World of Zoo trailer, który znajduje się poniżej.  ­

Podobne

 • Trailer do World in Conflict: Soviet Assault

  Obejrzyj trailer World in Conflict: Soviet Assault na POBIERZ.PL. Zobacz jak efektownie wygląda rozgrywka w grze World in Conflict: Soviet Assault .

 • Trailer do World of Warcraft: Cataclysm

  World of Warcraft: Cataclysm to gra MMORPG będąca trzecim oficjalnym dodatkiem do gry World of Warcraft. Ponownie za tworzenie gry odpowiedzialne jest studio ­Blizzard, które ma dopilnować by dodatek zaskoczył graczy nowościami.

 • World of Tanks - Trailer

  Trailer World of Tanks to trwający ponad minutę filmik, który zapowiada nadchodzącą grę mmog, w której będziemy sterować czołgami różnego typu .

 • Mercenaries 2: World in Flames - trailer

  Trailer Mercenaries 2: World in Flames jest rwającym ponad dwie minuty zwiastunem filmowym gry. Obejrzyj go, aby zobaczyć, jakiego klimatu oczekiwac po rozgrywce.

 • Superbike World Championship X - trailer

  Trailer Superbike World Championship X to pierwszy udostępniony przez producenta materiał prezentujący tą nadchodzącą grę, gdzie siadamy za kierownica super szybkich motocykli.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do World of Zoo