Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do World of Warcraft: Cataclysm

Kategoria: Trailery
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 16:00
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Trailer do World of Warcraft: Cataclysm

World of Warcraft: Cataclysm to gra MMORPG będąca trzecim oficjalnym dodatkiem do gry World of Warcraft. Ponownie za tworzenie gry odpowiedzialne jest studio ­Blizzard, które ma dopilnować by dodatek zaskoczył graczy nowościami i tchnął nowego ducha w tą, jedną z najlepszych w historii, grę online. W oczekiwaniu na premierę tego dodatku, która ma nastąpić w 2010 roku, warto obejrzeć trailer z WOW Cataclysm, który możecie znaleźć poniżej. World of Warcraft Cataclysm trailer to po raz kolejny doskonały filmik przedstawiający świat gry, oraz najważniejsze informacje o fabule dodatku i dlatego powinien być on obowiązkową pozycją dla fanów WOW.

Podobne

 • World of WarCraft Patch 2.4.0

  Poprawka aktualizująca dowolną wersję angielskiej edycji World of Warcraft do wersji 2.40.

 • World of Warcraft 4.2.2 to 4.3.0 Patch

  World of Warcraft patch do dodatek, który wykonuje update wersji gry.

 • World of WarCraft Patch 2.4.3 - 3.0.1

  Patch aktualizuję grę World of WarCraft z wersji 2.4.3 do 3.0.1 i przeznaczony jest do anglojęzycznej europejskiej wersji gry.

 • World of Warcraft v3.3.x to v4.0

  World of Warcraft v3.3.x to v4.0.0 NA Patch to najnowsza łątka do tej najpopularniejszej na świecie gry sieciowej. Miłośnicy świata wiecznej przygody powinni się w nią zaopatrzyć.

 • Homeworld: Cataclysm - patch

  Najnowszy patch do Homeworld: Cataclysm to łatka, dzięki której poprawione zostają nieliczne dociągnięcia tego programu, zarówno w trybie zabawy wieloosobowej, jak też i podczas kampanii singlowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do World of Warcraft: Cataclysm