Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Tanks - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Wargaming.net
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 14:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Brak

Opis dodatku - World of Tanks - Trailer

Trailer World of Tanks to trwający ponad minutę filmik, który zapowiada nadchodzącą grę mmog, w której będziemy sterować czołgami różnego typu . Obejrzyj ten trailer World of Tanks, aby zobaczyć, w jakiego rodzaju zmaganiach będziesz mógł wziąć udział – tytuł ten będzie w pełni darmowy i nie planowany jest abonament, aby dobrze się bawić. Filmik ten pokaże Ci, jakiej oprawy audiowizualnej spodziewać się w czasie rozgrywki oraz jak będzie brzmieć warstwa audio. Ten filmik wykonany jest z przymrużeniem oka i jest tylko przedsmakiem tego, czego będzie się można spodziewać po zabawie.

Podobne

 • Trailer do World in Conflict: Soviet Assault

  Obejrzyj trailer World in Conflict: Soviet Assault na POBIERZ.PL. Zobacz jak efektownie wygląda rozgrywka w grze World in Conflict: Soviet Assault .

 • Trailer do World of Warcraft: Cataclysm

  World of Warcraft: Cataclysm to gra MMORPG będąca trzecim oficjalnym dodatkiem do gry World of Warcraft. Ponownie za tworzenie gry odpowiedzialne jest studio ­Blizzard, które ma dopilnować by dodatek zaskoczył graczy nowościami.

 • Mercenaries 2: World in Flames - trailer

  Trailer Mercenaries 2: World in Flames jest rwającym ponad dwie minuty zwiastunem filmowym gry. Obejrzyj go, aby zobaczyć, jakiego klimatu oczekiwac po rozgrywce.

 • Superbike World Championship X - trailer

  Trailer Superbike World Championship X to pierwszy udostępniony przez producenta materiał prezentujący tą nadchodzącą grę, gdzie siadamy za kierownica super szybkich motocykli.

 • Need For Speed World Online - trailer

  Trailer Need For Speed World Online to króciutki, trwający ledwie trzydzieści cztery sekundy materiał wideo, który daje Ci pojęcie o klimacie w nadchodzącej wyścigowej grze sieciowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: World of Tanks - Trailer