Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wolfenstein - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Raven Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 20 październik 2009, 01:03
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Wolfenstein - trailer

Trailer Wolfenstein ukazuje Ci animacje oraz gameplay tego dynamicznego shootera. Przenosisz się tutaj w czasy II Wojny Światowej, do miasteczka Isenstadt, gdzie III Rzesza pracuje nad nowymi rodzajami broni. Jak widać po tym filmiku, strzelaniny będzie co niemiara, nadto od czasu do czasu zdarzy Ci się wejść do alternatywnego wymiaru zwanego Woal.

­Możesz zresztą przetestować ten tytuł samemu, bowiem mamy dla Ciebie wersję demo Wolfenstein do pobrania. Nim jednaj ściągniesz ją na swój komputer, trailer Wolfenstein pozwoli Ci poczuć klimat tej produkcji. Obejrzyj więc poniższy filmik i spróbuj samemu swych sił przeciwko siłom III Rzeszy!

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wolfenstein - trailer