Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Wolfenstein: Enemy Territory

Kategoria: Trailery
Producent: Splash Damage
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 sierpień 2009, 11:15
Rozmiar:
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do Wolfenstein: Enemy Territory

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/SidxNR2cm3w&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/SidxNR2cm3w&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>


Wolfenstein to najnowsza odsłona jednej z najważniejszych gier na komputerach osobistych w historii, w którą każdy fan gier FPP/FPS musi zagrać. Po raz kolejny tworzeniem gry zajęło się m.in. ID Software, co daje gwarancję, że gra ta nie jest zwykłą strzelanką. Gra oprócz wersji na PC wydana została na PS3, oraz Xbox 360.

Warto obejrzeć trailer z Wolfenstein, który jak na strzelankę FPP prezentuje się doskonale. Przedstawia on zarówno kilka informacji odnośnie fabuły, jak i postać głównego bohatera, oraz jego oponentów. Wolfenstein The Official Trailer jest bardzo dynamiczny i pokazuje nieustanną zmianę akcji. Zaprezentowane w nim efekty na pewno trafią do samej gry, która działa w oparciu o wspaniały silnik graficzny id Tech 4, który został dodatkowo podrasowany na potrzeby tej gry. Zapraszamy do obejrzenia Wolfenstein trailer, który znajduje się poniżej.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Wolfenstein: Enemy Territory