Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wolf Team - 4th UCC

Kategoria: Trailery
Producent: Softnyx
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16 maj 2009, 21:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 321

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Wolf Team - 4th UCC

Oto oficjalny trailer sieciowej gry akcji Wolf Team.

W Wolf Team bierzemy udział w bojach pomiędzy ludźmi a wilkołakami w niedalekiej przyszłości. Prezentowany tu filmik pokazuje niektóre z aspektów gry. Wolf Team jest całkowicie bezpłatny - wystarczy tylko pobrać darmowego klienta, aby dołączyć do społeczności skupionej wokół gry i polować na wilkołaki... lub ludzi.

­


­

Podobne

  • Band Hero

    Band Hero – spróbuj stworzyć dream-team!

  • FIFA Manager 07 trainer

    FIFA Manager 07 +2 trainer spakowany zajmuje tylko 16,5KB, za to może nam znacznie ułatwić rozgrywkę. Po uruchomieniu go, możemy w grze zdobyć dodatkowe fundusze przez naciśnięcie F1 (Manager Money) lub F2 (Team Money).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wolf Team - 4th UCC