Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 18 wrzesień 2009, 12:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Wiedźmin 2 - trailer

­
Wiedźmin 2 to sequel najlepszej polskiej gry w historii, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, odnosząc sukces na całym świecie. Dzięki twórcom z CD Projekt RED gracze będą mieli okazję po raz kolejny wniknąć w wirtualny świat sagi Sapkowskiego, który tym razem ma być jeszcze bardziej realistyczny i piękniejszy.

Dostępny jest już trailer do Wiedźmin 2, ­który prezentuje wstępne informacje odnośnie gry i jest opatrzony wspaniałym komentarzem jej twórców. Trailer z Wiedźmin 2 informuje przede wszystkim o poprawie grafiki, zachowania środowiska, a także usprawnionym i dynamiczniejszym systemie walki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o grze to obejrzyj Wiedźmin trailer, który znajduje się poniżej. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 - trailer

dodał: ~ZiZ` , 18.11.2009

Kupie napewno, jest zajebista!!!

dodał: ~DD - Witcher , 19.09.2009

Gra Będzie cudowna tj. Wiedźmin 1, już moge napisać, że NA PEWNO ją kupię. Kupiłem Wiedźmina 1 i Wiedźmina Edycje Rozszerzoną(Platynową)\ni przeszedłem tę gre 15 razy i jeszcze mi sie nie znudziła...nie wiem co w niej takiego jest, ale ja tę gre poprostu UWIELBIAM!!!!!!\nNie wiem czy wytrzymam do premiery... hehe\n\n!!!WIELKIE POZDRO DLA CD PROJECT!!!

dodał: ~Bob , 18.09.2009

nieprawda, to trailer z Wiedxmin 2:P