Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Warhammer 40,000: Space Marine

Kategoria: Trailery
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22 lipiec 2009, 11:05
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 45

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Trailer do Warhammer 40,000: Space Marine

­

Warhammer 40,000: Space Marine to gra osadzona w świecie Warhammera, której premiera zapowiedziana jest na koniec 2009 roku. Jest to typowe połączenie cRPG, oraz TPP, które jest dość charakterystyczne dla gier wydawanych na konsole, gdyż właśnie Warhammer 40000: Space Marine ukarze się tylko na konsole nowej generacji PS3 i Xbox 360. Miejmy nadzieję, że twórcy jeszcze zmienią zdanie i gra pojawi się również na komputery, ale raczej jest to mało prawdopodobne. W oczekiwaniu na wydanie gry warto obejrzeć trailer z Warhammer Space Marine, który prezentuje sporo informacji odnośnie samego tytułu, oraz prezentuje czwórkę dzielnych marines, którzy będą walczyć w grze z plagą Orków. A jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym tytule, zajrzyj TUTAJ

Podobne

 • Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising - Gameplay

  Gameplay do Warhammer 40,000: Dawn of War II

 • Dead Space trailer

  Oficjalny trailer Dead Space, który robi duże wrażenie.

 • Patch 1.40

  Patch 1.40 poprawia błąd pojawiający się przy wyświetlaniu zawodników w Lidze Mistrzów.

 • Dead Space 2 - trailer

  Poniżej przedstawiamy ­Trailer do Dead Space 2. Jest to zwiastun prezentujący i promujący system gry multiplayer. Tak więc specjalnie dla fanów kooperacji producent postarał się i wypuścił właśnie o ten filmik, który kończy się dość niefortunnie.

 • Dead Space Kody

  Jeżeli nie wiesz, czym jest gra Dead Space, możesz spojrzeć tutaj (link), gdzie sporo o niej piszemy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Warhammer 40,000: Space Marine