Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Victoria 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Paradox Intertactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 sierpień 2010, 13:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Victoria 2 - trailer

­Trailer Victoria 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik, który prezentuje klimat rozgrywki. Możemy tu zobaczyć wiele z aspektów gry – od przemieszczanie jednostek po mapie po ustalanie badań i kontaktów handlowych. Trailer do Victoria 2 to przegląd większości występujących tu możliwości – a jest ich naprawdę sporo. Dodatkowo mamy okazje przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tego tytułu. Więcej o tej produkcji piszemy na osobnej stronie naszego portalu. Mamy tez dostępną całkowicie za darmo wersję demo Victoria 2, która z pewnością będzie chciał przetestować każdy prawdziwy strateg.

Podobne

 • Victoria 2 - gameplay

  Gameplay Victoria 2 to długi, trwający 11 minut filmik o podtytule „The war to end All Wars”, czyli “Wojna w celu zakończenia wszystkich wojen”. Jest to tytuł jednaj z kampanii występujących w pełnej wersji gry. Na materiale wideo można obejrzeć, jak dokładnie wygląda przebieg rozgrywki w Victoria 2.

 • Victoria 2 v1.2 Patch

  Patch v.12 do Victoria 2 to łatka, która powinna znaleźć się u każdego posiadacza tej świetnej strategii.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Victoria 2 - trailer