Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vandal Hearts: Flames of Judgment - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 14:22
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Vandal Hearts: Flames of Judgment - trailer

­Trailer Vandal Hearts: Flames of Judgement to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej strategii taktycznej na konsole. Zobaczysz tu ilustrowany wstęp do fabuły, a także fragmenty zaczerpnięte prosto z gry. Trailer Vandal Hearts: Flames of Judgement nie ukazuje w pełni możliwości zabawy, jednak mamy na naszych stronach także gameplay Vandal Hearts: Flames of Judgement. To filmik prosto z gry, w którym zobaczysz każdy jej aspekt w praktyce. Tak więc po obejrzeniu trailera przejdź na sąsiednia stronę i zobacz gameplay. Na naszych stronach znajduje się również szerszy opis tej produkcji.

Podobne

 • Vandal Hearts: Flames of Judgment - gameplay

  Gameplay Vandal Hearts: Flames of Judgment to trwający ponad osiem minut nateriał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak prezentuje się rozgrywka w tym tytule.

 • Mercenaries 2: World in Flames - trailer

  Trailer Mercenaries 2: World in Flames jest rwającym ponad dwie minuty zwiastunem filmowym gry. Obejrzyj go, aby zobaczyć, jakiego klimatu oczekiwac po rozgrywce.

 • Hearts of Iron 3 - gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.

 • Patch do Hearts of Iron 2

  Pobierz patch do gry Hearts of Iron 2, który zwiera poprawki ulepszające jej działanie.

 • Mercenaries 2: World in Flames - kody

  Kody do Mercenaries 2: World in Flames to pomoc do gry dla posiadaczy wersji na Xbox 360.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Vandal Hearts: Flames of Judgment - trailer