Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Two Worlds 2 - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Reality Pump
Licencja: Licencja
Data dodania: 13 sierpień 2010, 12:45
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Two Worlds 2 - Trailer

Polska gra fabularna Two Worlds odniosła sukces na świecie, nic więc dziwnego, że zdecydowano się na jej kontynuację. Druga część Two Worlds ukaże się niebawem, a póki co  zaprezentowano oficjalny trailer Two Worlds 2. Na tym trwającym ponad 1,5 minut filmiku możemy zobaczyć, jak wygląda oprawa graficzna tej produkcji – poczynając od architektury, na wyglądzie bohaterów i ich przeciwników kończąc.  Prócz scen animowanych mamy tez fragment gameplay, ukazującego walkę, rzucanie czarów i eksplorację niezwykłego świata gry. Dla wszystkich miłośników produkcji rpg będzie to z pewnością pozycja obowiązkowa. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, który zaostrzy apetyty

­

Podobne

 • Kody do Two Worlds

  Kody do Two Worlds stanowią nieocenioną pomoc dla każdego gracza, który ma problemy z ukończeniem kampanii lub też chciałby, aby jego postać szybciej awansowała.

 • Two Worlds 2 - patch v1.2

  Two Worlds 2 v1.2 to łatka do gry, która naprawia zauważone w niej bugi i glitche. Pełna lista wprowadzanych poprawek jest dość spora, więc wypada wymienić najważniejsze.

 • Two Worlds v1.0 to v1.6 Patch

  Najnowszy patch do Two Worlds likwiduje błędy i usterki związane z grą zarówno w trybie zabawy jednoosobowej, jak też i multiplayer.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Two Worlds 2 - Trailer