Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Turok - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Propaganda Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 kwiecień 2010, 14:36
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Turok - trailer

Przedstawiający nową odsłonę serii Turok trailer pokazuje nam scenariusz, w którym głównym bohater leci z misją na tajemniczą planetę, na której jego statek zostaje zestrzelony. Nasz bohater ratuje się, ale znajduje się sam w nieznanej mu rzeczywistości, pełnej ludzi i dinozaurów, z którymi będzie nieraz musiał walczyć. Widzimy na filmie część arsenału, którym przyjdzie nam dysponować. W grze mamy do wyboru kilkanaście rodzajów broni i różne tryby, czy raczej metody walki (możemy walczyć z ukrycia za pomocą noża i łuku lub w bezpośrednim starciu przy użyciu całego dostępnego arsenału). Zobacz Turok trailer, żeby poznać fabułę, ale też atmosferę gry i jej grafikę.

Podobne

 • Turok - kody

  W nowej wersji gry Turok kody ułatwią Ci rozgrywkę i pozwolą przejść przez co trudniejsze starcia. Aby wprowadzić w Turok kody, musisz najpierw edytować w katalogu gry plik TurokGame\Config\TurokInput.ini zamieniając w nim ConsoleKey=None na ConsoleKey=Tab.

 • Turok - gameplay

  Film Turok gameplay przedstawia nam nową odsłonę serii gier o bohaterze walczącym z dinozaurami. Jak widzimy, w kolejnej odsłonie również nas to spotka, choć trzeba przyznać, że dominować będą walki z innymi ludźmi.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Turok - trailer