Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico 3 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Haemimont Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 lipiec 2009, 10:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Tropico 3 Trailer

­Tropico 3 to najnowsza część popularnej gry strategicznej z elementami symulatora zarządzania, w której gracz przeistacza się w „El Presidete” i przejmuje władzę nad piękną wyspą. To od gracza zależy czy wyspa przeistoczy się w oazę demokracji czy też w miejsce rządzone prze despotyczne władze. Po niezbyt udanej drugiej części, Tropico 3 wraca do korzeni dzięki czemu ma ono szansę po raz kolejny zyskać ogromny sukces. Premiera Tropico 3 zapowiadana jest na wrzesień 2009 roku.


W oczekiwaniu na wydanie gry warto zapoznać się ze szczegółami związanymi z tą grą, dlatego warto obejrzeć trailer z Tropico 3, który przedstawia na razie w zarysie podstawowe informacje o grze.


Torpico 3 trailer dostępny w naszym serwisie to pierwszy oficjalny filmik prezentujący możliwości gry, dlatego zapraszamy do oglądania i przekonania się na własnej skórze o pięknie wyspy na której rozgrywana będzie akcja.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tropico 3 Trailer