Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trine 2 vibes

Kategoria: Trailery
Producent: Frozenbyte
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2011, 09:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Trine 2 vibes

Trine 2 vibes trailer to wideo zapowiedź jednej z najpiękniejszych gier zręcznościowych ostatnich lat, który tym razem pokazuje otoczenie, w jakim przyjdzie nam przeprowadzać rozgrywkę.

Już na pierwszy rzut oka widać, że gra będzie absolutnie piękna, głównie dzięki zastosowaniu autorskiego silnika graficznego. Ten jest w stanie wyrenderować wiele ciekawych i przyciągających elementów, takich jak sugestywnie wyglądająca woda, piękne animacje otoczenia, bardzo ładne elementy, takie jak wszelkiego rodzaju roślinność, zamki, bramy, przejścia itd.

Gra osadzona jest w klimacie fantasy, a głównym bohaterem jest tak naprawdę trójka postaci: mag, łuczniczka oraz rycerz. Tylko ich odpowiednia kooperacja pozwoli na skuteczne pokonywanie etapów.  

­

­

Podobne

 • Trine - patch v.1.0.5

  Najnowszy patch do Trine to łatka przeznaczona dla posiadaczy pełnej wersji tej gry. Jego pełna nazwa to Trine v.1.0.5 patch.

 • Trine - patch 1.07

  Patch do gry Trine, który dodaje dodatkowe opisy doświadczeń i przedmiotów a także zupełnie nowy poziom w grze nazwany „Path to New Dawn”.

 • Kody do Trine

  Lista osiągnięć wraz ze sposobami ich odblokowania.

 • Trine v1.01 to v1.02 EU Patch

  Prezentowana łatka uaktualni Europejską wersję gry na CD i DVD sprzedawaną detalicznie w wersji 1.01, do wersji 1.02.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trine 2 vibes