Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trainz Simulator 2010 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Auran
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 marzec 2010, 14:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Trainz Simulator 2010 - trailer

­Trailer Trainz Simulator 2010 to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tym tytule. Masz tu ukazane zarówno prowadzenie pociągu, jak i też budowanie tras. Ten trailer Trainz Simulator 2010 pozwoli Ci również na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu. Jeśli spodoba Ci się ten filmik, rzuć również okiem na gameplay gry, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu ukazuje bezpośrednią rozgrywkę. Niestety, nie ma wersji demo gry, nie ukazała się ona także po polsku.

Podobne

 • Trainz Simulator 2010 - gameplay

  Gameplay Trainz Simulator 2010 to trwający dziesięć minut filmik, który ukazuje Ci, jak prezentuje się rozgrywka w grze. Wykonany on został w jakości High Definition (HD), dlatego jest idealny do sprawdzenia, jak prezentuje się pod względem grafiki.

 • German Truck Simulator - trailer

  Trailer German Truck Simulator to trwający ponad półtorej minuty oficjalny zwiastun filmowy gry, która zapewne spodoba się każdemu miłośnikowi symulacji samochodowych.

 • Flight Simulator X

  Gameplay Flight Simulator X to trwający ponad trzy minuty filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się ta gra w praktyce.

 • Vancouver 2010 - trailer

  Trailer Vancouver 2010 Game to krótki filmik reklamowy (czas jego trwania to ledwie minuta i dziesięć sekund), który zapowiada grę powstałą z okazji olimpiady w Vancouver

 • Microsoft Flight Simulator X Patch Service Pack 1 - Service Pack 2 PL

  Drugi Service Pack do polskiej wersji gry Microsoft Flight Simulator X. Dodatek Service Pack 2 dla programu Flight Simulator X rozwiązuje następujące kwestie po wydaniu programu (Zgodność w trybie wielu gracz, Podgląd dla DirectX 1).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trainz Simulator 2010 - trailer