Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Torchlight

Kategoria: Trailery
Producent: Runic Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 październik 2009, 11:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Trailer do Torchlight

Torchlight to gra RPG tworzona m.in przez ludzi odpowiedzialnych kiedyś za serię Diablo i to właśnie do tej doskonałej gry Torchlight będzie nawiązywał. W grze zadaniem gracza będzie pokonywanie kolejnych poziomów mrocznych lochów, oraz walka z niezliczoną rzesza przeciwników.  

Do premiery gry pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego obejrzyj dostępny już teraz trailer z Torchlight, prezentujący jej najmocniejsze atuty. Patrząc na Torchlight trailer można zobaczyć świetną oprawę audiowizualną, oraz ciekawy klimat gry, który na pewno zagwarantuje jej sukces.­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Torchlight