Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tony Hawk: RIDE - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Activision
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 październik 2009, 04:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Tony Hawk: RIDE - Trailer

­Trailer Tony Hawk: Ride ukazuje Ci możliwości dawane przez innowacyjny kontroler w kształcie deskorolki. Jak zobaczysz, przy jego testowaniu zatrudniono profesjonalnych skaterów, w tym oczywiście samego Tonyego Hawka. Masz tu okazję zobaczyć ten sprzęt w praktyce, a przy okazji ujrzeć oprawę audiowizualną gry i posłuchać wypowiedzi zawodowców na jej temat.

Dziesiąta odsłona serii Tony Hawk sprawi, że nie ruszając się w domu będziesz miał okazję poszaleć na desce! Obejrzyj trailer i przyszykuj się do bicia rekordów. Premiera gry pod koniec listopada.

Podobne

 • Tony Hawk: RIDE - kody

  Kody do Tony Hawk: RIDE to odblokowanie specjalnego poziomu.

 • Kody do Tony Hawk's Pro Skater 4

  Kody do Tony Hawk Pro Skater 4 przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą ułatwić sobie zabawę lub też wprowadzić do niej niecodzienne elementy.

 • Kody do Sacred Tony Hawk's American Wasteland

  Kody do Tony Hawk's American Wasteland z pewnością przydadzą Ci się w sytuacji, gdy masz problemy z wykonaniem jakiegoś zadania lub też nie jesteś w stanie wygrać konkursu.

 • Skate 2 - gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • Tony Hawk's American Wasteland v1.01 US Patch

  Łatka sprawi, że felery pozostaną tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, zaś Ty cieszyć się będziesz perfekcyjną rozgrywką, której nie zepsuje już żadna pomyłka programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tony Hawk: RIDE - Trailer

dodał: ~kamilos22 , 29.10.2009

dlaczego niemożna znalezć przycisku do pobrania