Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 wrzesień 2009, 09:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4

Opis dodatku - Trailer do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction to gra akcji z widokiem TPP, będąca już piątą odsłoną serii gier szpiegowskich wydawanych przez Ubisoft. Tym razem jednak twórcy zdecydowali się na odświeżenie serii i zmienienie modelu rozgrywki, w którym nie noc i skradanie się będą najważniejsze. W grze główny bohater agent Sam Morris traci swoją „posadę” i zostaje ściganym przestępcą, który próbuje oczyścić swoje imię.

Chociaż premiera gry jest zapowiedziana dopiero na pierwszy kwartał 2010 to już dostępny jest trailer do Splinter Cell Conviction. Prezentuje on wstępne sceny z gry, z których można wywnioskować wspomniane zmiany w systemie rozgrywki. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o grze to obejrzyj Splinter Cell Conviction trailer, który jest dostępny poniżej. ­ ­

Podobne

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

  Łatka do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, która poprawia kilka błędów i niedopatrzeń wersji podstawowej, w tym m. in. poprawę obsługi kart graficznych, a także trybu multiplayer.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - gameplay

  Gameplay Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction to trwający poand trzy minuty materiał wideo, który ukazuje Ci przygody Sama Fishera. Masz tu okazję zobaczyć, jak agent skrada się, wspina, unika spostrzeżenia przez wrogów oraz cicho i skutecznie eliminuje przeciwników.

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction