Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2010, 13:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 18

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 - trailer

­Trailer gry Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 jest pierwszym materiałem wideo z oczekiwanej kontynuacji świetnej gry akcji, w której zasiadamy za sterami samolotów bojowych przyszłości. Trzeba przyznać, że doskonale oddaje on ducha rozgrywki, a przy okazji pozwala na ocenienie oprawy audiowizualnej scenek przerywnikowych. Tytuł ten ma mieć premierę na jesieni 2010 roku i powinni zwrócić na niego uwagę wszyscy gracze, którym podobała się część pierwsza. Tym bardziej, że mamy tu sporo nowości – jak na przykład misje bezzałogowe. Piszemy o nich na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 - trailer