Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: EA Sports
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16 marzec 2010, 11:21
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer

­Trailer Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający niemal trzy minuty zwiastun gry, który pokaże Ci jej oprawą audiowizualną oraz pozwoli poczuć przedsmak emocji związanych z tym spokojnym sportem. Jeśli rozważasz zakupe tego tytułu, obejrzyj ten trailer Tiger Woods PGA Tour 10, który pozwoli Ci ocenić, jakie możliwości oferuje ten tytuł. Zobaczysz tu wszystko – od wyboru ekranu gry po obejrzenie pola, na którym toczy się rozgrywka. Dodatkowo znajdziesz na naszych stronach drugi materiał wideo, prezentujący Ci właściwą rozgrywkę. Nadto mamy także szerszy opis tej produkcji.

Podobne

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay

  Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający ponad siedem i pół minuty materiał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda rozgrywka. Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 pokaże Ci każdy aspekt zabawy – od wyboru opcji zabawy po samą grę na polu.

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - kody

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

  Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.

 • Kody do Tiger Woods PGA Tour 08

  Jako, że Tiger Woods PGA Tour 08 jest to najlepszy symulator golfa na rynku, poziom rozgrywek bywa wyśrubowany, dlatego właśnie prezentujemy kody, które z pewnością przydadzą się niejednemu fanowi tego ekskluzywnego sportu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer