Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do This is Vegas

Kategoria: Trailery
Producent: Surreal
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 sierpień 2009, 13:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do This is Vegas

­

This is Vegas to gra akcji, przypominająca serię Grand Theft Auto, która ma szansę osiągnąć spory sukces. Premiera This is Vegas była zapowiedziana na koniec 2009 roku, ale w związku z przejęciem poprzedniego wydawcy gry przez nową firmę, raczej wątpliwe jest, że gra ukarze się w tym terminie i bardziej prawdopodobny jest któryś kwartał 2010 roku. Planowane jest, oprócz wersji na komputery osobiste, wydanie This is Vegas na PS3, oraz Xbox 360.

­

W oczekiwaniu na premierę gry warto obejrzeć dostępny już This is Vegas trailer, na którym zaprezentowano unikatowy klimat tego tytułu i to na czym ma polegać rozgrywka. Gra ma być pełna wyścigów, bójek, czy choćby barów i kasyn. Areną zmagań będzie tytułowe miasto, które ma pozwolić graczom na jego pełną eksplorację. Wszystko to, plus dodatkowe informacje od twórców gry prezentuje poniższy trailer z This is Vegas, wzbogacony o ciekawy komentarz.


­

Podobne

 • Fallout: New Vegas - trailer

  Trailer Fallout: New Vegas filmik będący zapowiedzią kontynuacji serii Fallout.

 • Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor

  Wszyscy prawdziwi miłośnicy gry Fallout: New Vegas ucieszą się z pewnością z faktu, że dostępny jest już Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor.

 • Fallout: New Vegas - trailer 2

  Trailer Fallout: New Vegas to trwający prawie dwie i pół minuty materiał wideo, będący pierwszą zabawką kolejnej odsłony popularnego cyklu gier osadzonych w świecie postapokaliptycznym.

 • CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - patch

  CSI: Crime Scene Investigation to gra przygodowa, w której wcielamy się detektywa, pracującego w biurze kryminalistyki w Las Vegas.

 • Fallout: New Vegas - gameplay

  Gameplay Fallout: New Vegas to trwający niemal siedem i pół minuty filmik, na którym mamy okazję zobaczyć, jak wygląda ta gra w akcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do This is Vegas