Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure - Trailer 3

Kategoria: Trailery
Producent: Darkling Room
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 październik 2009, 11:57
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure - Trailer 3

Zapowiadający właśnie ukazującą się w polskiej wersji grę The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure trailer zachęca do odbycia podróży (oczywiście tej wirtualnej) do zapomnianego, okrytego mgłą miasteczka – w tym momencie widzimy obraz bagnistego terenu z opuszczonym nagrobkiem, na którym siada ważka, gdzieś w tle przejeżdża spokojnie pociąg... po czym ukazuje się nam rzeczywisty gameplay z gry, postać poruszająca się ostrożnie przy ścianie jaskini, po chwili osnuty pajęczynami kościół, skrzynia ze starą książką (w tle leci spokojna muzyka, śpiew na wzór przyciszonego chorału), czujemy istnienie tajemnicy, którą będziemy musieli w grze spróbować odkryć... widzimy też, że będą nam przy tym pomocne gadżety pozwalające odkrywać ten "drugi świat".­

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure - Trailer 3