Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure Trailer 1

Kategoria: Trailery
Producent: Darkling Room
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19 luty 2009, 12:47
Rozmiar: 23.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 266

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure Trailer 1

Zapowiadający właśnie ukazującą się w polskiej wersji grę The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure trailer odsłania przed nami upiorny świat ciemnych korytarzy, a w tle rozlegają się głosy de profundis (zapewne rozmowy telefonicznej), przypominające nieco sceny ze szpitali psychiatrycznych (tylko dla osób o mocnych nerwach!). Po chwili naszym oczom ukazuje się nowoczesne stanowisko komputerowe z kilkoma ekranami, jakieś centrum sterowania, jak się domyślamy, choć nie wiemy jeszcze nic dokładnie. Napisy na ekranie mówią nam w tym czasie o opowieściach o życiu po "drugiej stronie obecnych w wielu kulturach, co jak widzimy będzie głównym tematem gry o podtytule "przygoda polowania na duchy". Widzimy opuszczone groby i ludzi chodzących wokół, są to już postacie z gry, a trailer pokazuje nam właściwy gameplay w scenerii mglistych, bagnistych terenów...­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure Trailer 1