Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Black Mirror II

Kategoria: Trailery
Producent: Cranberry Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 wrzesień 2009, 08:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - The Black Mirror II

­

Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki. Trailer do The Black Mirror II przypomina też graczom o pierwszej części gry, która przed laty zdobyła sobie licznych fanów. Trwająca półtorej minuty zapowiedź pokazuje nam znany z The Black Mirror mroczny klimat nawiedzionych angielskich zamków i ich podziemi, które kryją krwawą historię rodu Gordonów…

Podobne

 • The Black Mirror patch v1.2

  Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.

 • The Black Mirror - kody

  Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów.

 • Black Mirror 3 - gameplay

  Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej.

 • Black Mirror 3 - trailer

  Trailer Black Mirror 3 to filmik, który kojarzyć się może z jakimś horrorem. Nagranie to wykonane jest podobnie do koszmaru sennego, w którym widzimy przerażające sceny.

 • Black - trailer

  Black trailer przedstawia nam dynamiczną strzelankę FPS, w której głównym celem jest pokonanie wszystkich przeciwników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Black Mirror II