Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do The Abbey

Kategoria: Trailery
Producent: Alcachofa Soft S.L
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 sierpień 2009, 15:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do The Abbey

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IuoiHj_wwdU&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/IuoiHj_wwdU&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Trailer The Abbey pokazuje Ci intro do tej dość ciekawej gry przygodowej, inspirowanej książką “Imię Róży” Umberto Eco. Wcielasz się tu w rolę inkwizytora Leonarda, który wraz z pomocnikiem imieniem Bruno przybywa do pewnego opactwa, aby rozwikłać serię tajemniczych morderstw.  Jak zobaczysz, nie wszystkim mnichom jest to na rękę. Trailer The Abbey ukaże Ci też niecodzienną, komiksową oprawę tego tytułu, który pod względem mechaniki jest typową rozgrywką point-n-click. Czekają tu na Ciebie przedmioty od odnalezienia i wykorzystywania, zagadki i łamigłówki do rozwikłania, a także oczywiście dziesiątki rozmów z postaciami niezależnymi.
Warto zaznaczyć, że choć na świecie wydano The Abbey w 2008 roku, to w Polsce tytuł ten znalazł wydawcę dopiero w 2009.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do The Abbey